Життя після смерті - це не вигадка. Так вважають усі ті, хто має досвід клінічної смерті або ж коми. У тому числі й людина, яка стверджує, що він побував під час клінічної смерті в пеклі, де бачив самого сатану і стояв перед ним, повідомляє портал Новини планети.

Ученим ще потрібно довести, що потойбічний світ існує, але величезна кількість людей розповідають про те, що бачили по ту сторону. Чоловік, який називає себе Ван, розповів про те, що саме сталося з ним 26 років тому і що повністю змінило його подальше життя. Ван розповів про те, що в 1994 році буквально через пів години після передозування наркотичними засобами він помер. При цьому він чітко пам'ятає все те, що трапилося після цього.

Він провалився відразу ж крізь землю, що дуже сильно нагадувало тунель. Падіння було дуже довгим і в результаті Ван приземлився в дивному коридорі. Він спробував знайти вихід звідти, але у нього нічого не виходило. Як виявилося пізніше, чоловік потрапив у пекло. У коридорі Ван побачив величезну кількість дверей. У кожній з них була людина, якій було підготовлено те чи інше покарання. Потім Ван розповів про те, що натрапив на якогось людини, який почав називати себе сатаною. Чоловік сказав, що його тут не повинно бути й тому він повинен негайно піти. Ван почав бігти по коридору, але той здавався нескінченним і тільки дивна людина сміялася за його спиною.

В результаті Ван все ж прийшов до тями. Навколо нього знаходилися його друзі, які розповіли чоловікові, що той не дихав протягом приблизно пів години. Медики називають подібне навколосмертні переживання.

Більшість фахівців не вірять в подібні розповіді та сприймають їх як вигадку, яка виникає через те, що мозок робить останні спроби вижити. При цьому доктор Сем Парнія розповідає про те, що багато людей, які пережили околосмертний досвід, відчувають «по той бік» позитивні емоції, бачать своїх родичів, відчувають нереальне щастя і зовсім не хочуть повертатися назад.