Олександра Кучеренко активний користувач соціальних мереж. Зірка ділиться з шанувальниками подробицями особистого життя, а також публікує романтичні світлини зі своїм чоловіком - телеведучим Дмитром Комаровим. Проте цього разу телеведуча приголомшила шанувальників знімком не з коханим чоловіком, а з відомим гумористом Євгеном Кошовим. І менш ніж за годину фотографія зібрала майже 3 тис. лайків та безліч коментарів.

Дружина Комарова у своєму блозі розповіла, що зірка «Квартал-95» Євген Кошовий став гостем нової рубрики «33 за 3» у передачі «Ранок у Великому Місті» на ICTV.

"Розповів, чим лисий чоловік краще звичайного, яке майно вніс у декларацію і як тепер спілкується з другом-президентом?», - написала в дописі до фото Кучеренко.

На фото відомий комік та "Міс Україна-2016" зображені зі здивованим поглядом. Кошовий постав в елегантному костюмі темно-синього кольору в клітинку, а Кучеренко позувала в яскравому костюмі кольору фуксії та бежевому топі.

Реакція публіки виявилася неоднозначною: "Клас", "Коли з троєщинського гопника вибився в слугу народу", "А ви зможете потім викласти посилання на програму? Цікавий гість, але складно знайти та подивитися з іншої країни", "Не цікава тема. Вони вже і так набридли", "Ну, це вже точно Відписка ... Чергове дно пробито!",- пишуть інтернет-користувачі.