Популярна українська співачка Ірина Білик не приховує, що вірить у містику. Цим вона поділилася у програмі "Зiрковий шлях" на телеканалі "Україна".

Зірка визнала, що досі лякається, коли пригадує роботу над кліпом до пісні "Сніг".

Ірина Білик на церемонії відкиття власної зірки
Ірина Білик на церемонії відкиття власної зірки

"Алан Бадоєв задумав потоп у кліпі. Наступного дня такий потоп стався на складі фірми, де ми брали сорочки. Під час роботи над кліпом мені перебинтували ногу. Просто так, а два тижні потому мене штовхнули зі сходів. І я аналогічно підвернула ногу, проте вже іншу", - ділиться співачка.

Нині, за словами Ірини Білик, вона не обходиться без допомоги екстрасенсів. Як виявляється, зіркові люди регулярно стають жертвами магічних ритуалів. Ірина Білик зізналася, що вона теж має захист від всіляких підступів.

"У мене є знайомий екстрасенс, а коли я їду на гастролі, у мене з собою завжди є амулет", – сказала героїня "Зіркового шляху".

Варто пригадати, що про містику зірка згадувала й у соціальних мережах, коли розповідала своїм шанувальникам про смерть своєї матері.

"Містика переслідує все моє життя! Тільки-но зібралася записати чудову пісню про маму, і цілий ранок думала про те, як це буде красиво, і як моїй матусі буде приємно її почути, але життя розпорядилося по своєму. Моя матуся почує цю пісню вже з небес. Прощавай, кохана матуся ", – написала тоді Ірина.