Артист і раніше давав привід сумніватися в його подружній вірності.

52-річний Леонід Агутін відправився в Сочі під час "Кінотавра", де провів веселий вечір, який активно прикрашав алкоголем в компанії режисера Резо Гігінешвілі. У якийсь момент навколо артиста зібралися молоді шанувальниці - і той скористався нагодою зробити дівчатам компліменти і заключити в палкі обійми.

Леонід Агутін
Леонід Агутін

Музикант розпалився настільки, що навіть зіграв своїм новим знайомим на роялі. А о п'ятій ранку, коли ресторан остаточно спорожнів, Агутін з однією з дівчат хитаючись покинув заклад, схопив супутницю за талію і поїхав з нею на машині, пише ЕГ. А вже удень ​​ця уродженка Краснодару на ім'я Марина розповідала подругам, що чоловік Анжеліки Варум хороший не тільки як музикант.

Леонід Агутін та Анжеліка Варум
Леонід Агутін та Анжеліка Варум

Примітно, що раніше Агутін сам зізнавався у вельми непривабливому вчинку. Виявляється, він уже зраджував Варум: у 2011 році на фестивалі в Юрмалі артист перебрав з алкоголем - і його застали за поцілунками з незнайомою брюнеткою. Того разу Анжеліка врятувала стосунки, викликавши чоловіка на розмову. І незабаром вони знову стали виглядати щасливою парою.

Анжеліка Варум та Леонід Агутін разом з 1997 року. Союз став не тільки творчим, але і любовним. У 2000 році, вже після народження дочки, пара зіграла весілля. Нещодавно співачка вітала чоловіка з днем ​​народження, залишивши ніжне послання в "Інстаграмі", де визнавалася йому в коханні.

Леонід Агутін та Анжеліка Варум
Леонід Агутін та Анжеліка Варум

З кожним роком все складніше відповідати на питання: "Розкрийте секрет вашого сімейного щастя". І не тому, що уявлення про перманентне щастя - утопія, а тому, що страшно зізнатися навіть особисто собі в тому, що поруч з тобою не просто людина, а це тепер частина тебе самої. <...> З днем ​​народження, МІЙ! Будь благополучний, успішний і здоровий! І спасибі тобі за все те жіноче, що ти зумів відшукати в моєму серці, серці маленького сталевого скептика. Я тебе.., ну ти в курсі))) З посту Анжеліки Варум в "Інстаграмі"