Популярна співачка Надя Дорофєєва, колишня учасниця групи "Время и Стекло", активно ділиться своїм життям у соціальних мережах. Майже щодня дівчина в особистому Instagram акаунті з'являються нові фото.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Проте цього разу приводом для пліток послужила не фотографія зірки, а відверта історія про майбутніх дітей чоловіка Дантеса. Про це Володимир поділився в інтерв'ю для YouTube-шоу 2popodcast.

На думку Дантеса, це досить складне питання, він дуже любить дітей, але поки що з Надею не поспішають становитися батьками. Володимир зізнався, що зараз вони з Надею приділяють час вдосконаленню своїх відносин та творчості.

Надя Дорофеєва та Володимир Дантес
Надя Дорофеєва та Володимир Дантес

"Ми самі по суті діти. Зараз ми, в якомусь сенсі, егоїсти. Йти на поводу в публіки - ну, всі ж навколо народжують - пора народжувати? Не згоден. Я бажаю, щоб моя дитина була щаслива та не думала про те, де його мама та тато. До цього необхідно підготуватися. Нам помалу починає цього хотітися", - зазначив Володимир Дантес.

У приклад Володимир приводить свого домашнього улюбленця якого Надя подарувала йому на день народження. Цуценя джек-расел терьеру прожило з парою лише рік, після чого Надія та Володимир вимушені були віддати його мамі, через постійні концерти та гастролі.