Одна з найпопулярніших і затребуваних співачок українського шоу-бізнесу Настя Каменських всполошила мережу серією оголених фото.

Пікантні кадри з'явилися на особистій сторінці знаменитості в «Інстаграм».

Так, співачка засвітила величезні голі груди. До слова, Настя позувала в одних тільки бікіні, прикривши інтимну частину тіла руками.

Настя Каменських
Настя Каменських

«Починайте кожен свій день з правильних думок. З любові до себе і з внутрішньої впевненості, що у вас все вийде», - закликала своїх прихильників Каменських.

Всього за кілька годин з моменту публікації, пост знаменитості оцінило понад 200 тисяч користувачів мережі. При цьому, в коментарях думки шанувальників розділилося на два табори.

Настя Каменських
Настя Каменських

«Та чого вже? Труси треба було теж зняти!!!! Гірше вже не буде!!!», «Ви шикарні», «Дуже сексуально», «Попа краще, ніж у Кім», «Найкрасивіша жінка», «Потапу пощастило», «Настя, я Вас люблю, але це вже перебір», «Дуже красиво, але це вульгарно виставляти. Я через це Лободу не люблю. Дівчина повинна бути скромна. Сцена - це сцена, а в житті так випинати не дуже добре. Я вас дуже люблю, але проти такого роздягання», - писали люди.

Нагадаємо, раніше Каменських поділилася фотографією, яка була зроблена під час її ранкової пробіжки. Так, на опублікованому кадрі Каменських позувала в шортах і топі, без макіяжу і з зібраними волоссям. «Mornings like this», - коротко підписала фото Настя. У той же час в коментарях прихильники виконавиці відреагували по-різному. Зокрема, багато писали, що Каменських помітно набрала вагу.