Російський співак і музикант Влад Топалов опублікував в мережі зворушливий пост, в якому розповів, чим годує свого сина Михайла. Крім цього, зоряний батько показав фото, зроблене на сніданок. Публікація з'явилася в особистому мікроблозі артиста в «Інстаграм».

Регіна Тодоренко та Влад Топалов
Регіна Тодоренко та Влад Топалов

Так, Топалов зізнався, що поки що годує малюка «мерзенної, прісної кашею на воді». Чому у дитини такий раціон Топалов не став пояснювати.

«Харчуємося, на жаль, поки тільки мерзенної, прісної кашею на воді, що явно видно по моїй фізіономії. Гарного дня!», - написав музикант.

У коментарях люди відреагували по-різному. Зокрема, багато хто був в подиві, чому дитину годують такий несмачною їжею.

Влад Топалов
Влад Топалов

«А чому не на молоці? Мій син ровесник. Варю на молоці додаю малину, дуже корисно. Спробуйте. Тільки справжнє молоко потрібно», «Чому на воді? У цьому віці можна вже і молоко трохи додавати», «Найсмачніша каша і корисна, молоко давно вже не джерело вітамінів», - писали люди.

Нагадаємо, раніше Тодоренко, яка після заміжжя переїхала жити і працювати в Росію, розчулила мережу зворушливим фото зі своїм сином Михайлом. Відзначимо, знаменитість разом зі своїм дивом каталися на гойдалках.

І судячи з кадрів, дитині дуже подобалося проводити час з мамою. Крім цього, телеведуча звернулася до своїх передплатників, попросивши написати, скільки у них дітей.