Підписники заглянули в рот зірки і прийшли до цікавих висновків.

Христина Асмус виклала в Instagram пост про поїзди.

Але підписникам виявилося не цікаво, як Христіна більше доби добиралася до «Кінотавра» в Сочі - їх увагу привернули білі красиві зуби актриси.

А так само те, що на питання підписника "Свої чи що?" Христина, яка не особливо радує фанатів спілкуванням в коментарях, відповіла позитивно.

Ну і, як водиться, почалося. Спочатку актрису розкритикували за колір і "викрили" у тому, що стоять вініри.

Потім одна з підписниць спробувала захистити свою улюбленицю, привівши аргументи на користь того, що зуби у зірки все-таки свої. Але з'ясувалося, що у Христини все-таки є стоматологічні проблеми.

Христина Асмус
Христина Асмус

"Ну не всі свої. Ось 5-ка коронка, а у 6-го просвічує пломба, контактний карієс був. Загалом, все як у всіх. Вісімки або так і не прорізалися, або видалили колись. Он другі зуби менше перших через те, що вісімки зубний ряд штовхали", - з допитливістю дантиста прокоментувала підписниця рот Асмус.

"Природний колір зубів не білий. Хоч обчисть їх", - уклав коментатор, який, мабуть, чекав і не отримав відповідь на питання "Чим відбілюєте?" "Ви в Інтерн у Вари бачили такі зуби? Ось там її!" - і відразу захотілося переглянути серіал.

"Теж здивувався, що Харламов не вибив їх в п'яному угарі, - пішли спогади про розлучення. - Ні, це Гарика зуби".

Кристина Асмус
Кристина Асмус

І звичайно, все забули про те, що місія Христини на «Кінотаврі» полягала в підтримці картини «Китобій», яка за підсумками конкурсу отримала три нагороди - найкраща режисура, краща чоловіча роль і приз Гільдії кінознавців і кінокритиків.

З огляду на, що роль Крістіни була дуже спірною - вона грала дівчину з секс-чату і спочатку дуже сумнівалася, чи варто погоджуватися, особливо після скандалу з картиною «Текст», участь актриси в проекті можна так само вважати знаковим. Як і перемогу "Китобоїв".