Влад Яма зробив відверте зізнання про роман з Наталею Могилевською, що їхній парі приписували на "Танцях з зірками". За участі у шоу у 2006 та 2007 році відомого українського хореографа поставили у пару зі співачкою Наталею Могилевською, також після закінчення шоу Влад знімався у кліпі Наталі "Этот танец". Після цих подій чутки про роман хореографа та співачки не стихають.

Подробицями подій того часу та стосунків з Наталкою Олексіївною Влад поділився у програмі "Зірковий шлях" на телеканалі "Україна".

Думки Влада стосувалися лише того як побудувати робочі відносини з норовливою партнеркою. За його словами про непростий характер співачки він дізнався задовго до початку шоу "Танці з зірками".

"Про непростий характер Наталії Могилевської я довідався за два роки до нашого офіційного знайомства. Одного разу я бачив її в роботі: вона давала вказівки одному з артистів-новачків та дуже його лаяла. Дуже сильно. На той момент я ще не разу не чув таких слів від жінок", - згадує Влад.

Саме тоді хореографу спало на думку будувати відносини з партнеркою в суворій формі. З самого початку Влад встановив Наталі умову - репетиційна не місце для суперечок та скандалів.Якщо хочемо з'ясувати стосунки, потрібно вийти та з'ясувати все там. Співачка погодилася.

Саме завдяки таким умовам пара вийшла у фіналісти першого та третього сезону. Завдяки проживанню танцювальних історій та відсутності скандалів Владу та Наталі самим здавалося, що вони пара.

"Все це було під час танцю. Тобто коли важливий кожен вдих і видих, коли потрібно думати, про що історія танцю і максимально викластися в залі та тим більше на паркеті. Навіть мені здавалося, що ми пара. Були ці моменти, секунди, - розповідає Яма. - Після танцю, в реальному житті, на тренуваннях - ні".