В інтерв'ю для телеканалу «1 + 1» український співачок і актор Андрій Данилко, який виступає під псевдонімом Вєрка Сердючка, розповів, як ставиться до Революції Гідності.

Андрій Данилко
Андрій Данилко

Так, Данилко зізнався, що саме 2014 рік багато чого змінив у його житті.

Зокрема, за словами артиста, коли вбили першу людину в Києві під час протестів, він скасував всі свої концерти, і не міг виходити на сцену в образі веселої Вєрки Сердючки. Крім цього, знаменитість вважає, що на Революції Гідності гинули романтики, а ініціювали її розважливі люди.

«У мене життя змінилася в 2014 році, коли перше вбивство сталося. Я тоді вважав безглуздим для себе виступати в образі Сердючки. Я на фізичному рівні це відчув, мені не хотілося цього робити. Я скасував всі афішні концерти, які планувалися. Я дуже переживав і розумів, що все направлено проти простих людей. А я завжди був за простих людей, тому що я - проста людина. Революцію роблять не романтики, а розважливі люди, які переслідують свої цілі. А беруть участь і гинуть романтики. Ось це страшно», - висловився Данилко.

Нагадаємо, раніше Маша Єфросиніна, українська телеведуча і актриса, на своїй особистій сторінці в «Інстаграм» прокоментувала соціальне відео про Крим під назвою «Завжди в серці». Так, знаменитість поділилася спогадами і Батьківщині, розповівши про дитинство і юність, які пройшли в Керчі. При цьому Маша зізналася, що вона не може стримати сліз при згадці про батьківщину. Адже Крим, як зазначила телеведуча, це її «фантомний біль» вже шість років.