Російська співачка українського походження Наташа Корольова вперше прокоментувала зраду свого благовірного Сергія Глушка.

На своїй сторінці в «Інстаграм» заборонена СБУ виконавиця опублікувала повідомлення, в якому натякнула на те, що пробачить чоловікові його пригоди.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Після цього Королева розповіла про вихід нової пісні «Червона помада».

«Кожна сім'я проходить через кризу, з якого одні сім'ї виходять перетвореними, з новими правилами і оновленої структурою сімейних ролей, а інші втрачають все те небагато, чим володіли! В японській мові слово криза складається з 2 ієрогліфів, де один перекладається «руйнування», а другий «шанс». Руйнування дає нам новий шанс», - написала Корольова, додавши, що 24 вересня виходить її новий трек.

У той же час багато шанувальників зоряної пари не повірили словам Наталії. Люди відкрито звинуватили подружжя в хайп і відзначили, що це «бридке спосіб для піару нового треку».

"Все заради піару, все самі придумали! Як вульгарно! Брудно! Нічого святого", "Ну ось, тепер зрозуміло, до чого ця двіжуха з зрадою. Реклама нової пісні", "Більше незграбного піару в житті не бачила", "Скандал, галас і бац, нова пісня. Це був піар, розходимося, товариші!", "Мда, розіграли і розвели всіх своїх шанувальників, вони ж завжди кажуть, сім'я у нас творча, значить потрібен постійний піар, ще й синок заспівав раптом", "Це все зроблено для піару!", - писали люди.