Шанувальники франшизи Assassin's Creed були в захваті від презентації Ubisoft нової гри Shadows, яка дозволяє гравцям досліджувати давню Японію, як пише "dailystar".

В Assassin's Creed Shadows гравцям доведеться пройти через історії двох головних героїв: Наое, досвідченого шинобі-вбивці з провінції Іга, і Ясуке, легендарного самурая. Наое чудовий у скритності і хитрощі, а Яске - грізний воїн, що спеціалізується на рукопашному бою.

Геймплей та сеттинг.

Подвійні головні герої: гравці перемикатимуться між потайною тактикою Наое і грубою силою Ясуке в оповіданні, дія якого розгортається на тлі Японії 16 століття.

Гра пропонує величезний відкритий світ з різноманітними ландшафтами, які змінюються залежно від погоди та пори року. Гравці можуть досліджувати міста-замки, галасливі порти, безтурботні святині та пасторальні краєвиди.

Світ гри, створений за допомогою останньої версії движка Anvil, обіцяє безпрецедентний динамізм, використовуючи можливості консолей наступного покоління.

Assassin's Creed Shadows
Assassin's Creed Shadows

Стратегічний геймплей.

Гравці можуть створювати та керувати власною мережею шпигунів, щоб відкривати нові території та вистежувати цілі.

Наймайте союзників зі спеціальними навичками та здібностями для допомоги у місіях, додаючи рівні стратегії до ігрового процесу.

Представник Ubisoft підкреслив багате середовище гри, що розвивається, і історичну достовірність, втілену в життя завдяки передовим технологіям. Очікується, що "Тіні" принесуть свіжий та захоплюючий досвід серії Assassin's Creed, поєднуючи історичну інтригу з інноваційною ігровою механікою.

Нагадаємо, The Last of Us готує другий сезон культового серіалу: що відомо про Part II

Раніше «Українці» писали, Бред Пітт та Джордж Клуні у новому фільмі "Самотні вовки": вийшов офіційний трейлер

Як повідомляли «Українці», Олександр Усік та Дуейн "Скеля" Джонсон знімуться у новому фільмі: зустрічайте – "Машина, яка трощить"