33-річна українська співачка Санта Дімопулос, колишня солістка групи "ВІА Гра", приголомшила правдою про стосунки учасниць колективу.

Хоч Санта пробула в групі всього один рік, але до сих пір шанувальники задають їй питання, як це було брати участь в цьому відомому колективі, який продюсував Костянтин Меладзе.

ВІА Гра
ВІА Гра

Дімопулос чесно зізналася, що теплих відносин серед дівчат не було, як в іншому і будь-якої дружби, тільки робота, що виливалася в суперництво.

«У мене там не було друзів. Я питала про це у Кості. Він сказав, що з самого початку так склалося, що дівчата не дружать. Мені це здавалося дивним, оскільки я людина східний, відкритий, який звик до тепла в спілкуванні », - поділилася зірка.

Санта зазначила, що не вважає себе найуспішнішою "екс-ВІА Грою". Цей статус, на її думку, належить Вірі Брежнєвій, дружині Меладзе.

«Звичайно, Віра - найуспішніша солістка. Це тому, що у неї є Костя Меладзе. При цьому вона, звичайно, має харизму. Може притягувати до себе людей, викликає позитивні емоції. Також Свєта Лобода дуже великих успіхів добилася », - уточнила Дімопулос.

Відзначимо, останнім часом Санта розширила поле своєї діяльності, відійшовши від тільки співочої кар'єри. Вона займається бізнесом, веде блог в соціальних мережах, а також часто з'являється на телебаченні. Зокрема, є учасницею шоу "Танці з зірками".