Зірка популярного турецького серіалу "Величне століття" Мер'єм Узерлі, яка нещодавно повідомила радісну новину про свою другу вагітність, поділилася новими кадрами.

Знаменитість опублікувала два чорно-білих знімка, на яких зображена сидячи на сходинках. Мер'єм була одягнена в короткий чорний плащ і ботфорти зі шнурівкою, які підкреслили її стрункі ноги. Під плащем у актриси була коротка сукня з принтом.

Мер'єм Узерлі
Мер'єм Узерлі

Як писали Українці раніше, вагітна Мер'єм Узерлі показала кругленький животик. Фото зірки «Величне Століття» та її одкровення про очікування другої дитини - в матеріалі.

Мер'єм Узерлі - одна з найбільш популярних актрис турецького шоу-бізу. Пік її популярності їй принесла роль Хюррем-султан (Роксолани) в гостросюжетній історичній драмі "Величне Століття". Нещодавно у прихильників актриси з'явився новий привід для пліток. Адже стало відомо, що Мер'єм Узерлі вагітна другою дитиною.

Зірка знаходиться вже на 5 місяці вагітності, журналістам вдалось зробити рідкісні знімки Мер'єм з кругленьким животиком, а також випитати декілька подробиць про вагітність та плани на майбутнє.

Мер'єм Узерлі
Мер'єм Узерлі

Вагітна Мер'єм Узерлі позувала фотографам в Берліні на урочистому відкритті другого кафе Nosh Nosh, власником якого вона є. Зірка «Величного Століття» перебувала в піднесеному настрої. І з задоволенням дозволила папараці зробити кілька фото її кругленького животика.

Вагітна Мер'єм Узерлі
Вагітна Мер'єм Узерлі

Насамперед зірка «Пишного століття» Мер'єм Узерлі подякувала журналістом за увагу до її бізнес-проектам, а також запевнила, що ні вагітність, ні майбутнє народження другої дочки жодним чином не завадить її роботі. Вона підкреслила, що зможе суміщати і виховання малюків, і бізнес, і акторську кар'єру