Возз'єднання Ірини Аллегрової та Ігоря Крутого обіцяло бути гучним і стало причиною скандалу.

Композитор і співачка не випускали спільних хітів більше 20 років. Останній дует - «Столик на двох» - вони записали аж в 1998 році.

Ірина Аллегрова
Ірина Аллегрова

І ось днями Крутой оголосив про довгоочікувану прем'єру. Ігор Якович написав для 68-річної Ірини Олександрівни пісню «Осінь» на вірші легендарного поета-пісняра Леоніда Дербеньова.

Крутой зізнавався, що для нього новий дует з Аллегрової - знакова подія.

Я не люблю міняти людей, з якими роками йду по життю, - пояснив Ігор Якович. - У цьому для мене є якийсь комфорт і впевненість існування. Я прив'язуюся. І якщо хтось з певних причин вибуває зі звичного списку дорогих моєму серцю людей, завжди сумую. Може, саме тому я так ціную багаторічну дружбу з Ірочка Аллегрової. Для мене знакова подія, що через багато років ми домовилися заспівати дуетом.

Вчора «Осінь» у виконанні Аллегрової і Крутого з'явилася в інтернеті. Прослухавши новинку, шанувальники завмерли від здивування. Адже прем'єра у імператриці і маестро виявилася «з душком». З'ясувалося, що пісню на ці ж вірші Дербеньова в 1997 році виконала Маша Распутіна! Музику до хіту Маші написав композитор Ігор Матета.

Маша Распутіна
Маша Распутіна

У Ігоря Крутого, мабуть, прийнято видавати за прем'єри «старі» пісні, - пишуть шанувальники Маші Распутіної. - Пам'ятається, років 10 тому на «Новій хвилі» «Прем'єр» Лариса Доліна з піснею «Мости», яку до цього років 5 виконувала Распутіна.

Таке відчуття, що Крутой просто фанатіє від творчості Маші. Або ж просто стягнули пісню безсовісним чином?

Кореспондент Sobesednik.ru зв'язався з чоловіком і продюсером Распутіної Віктором Захаровим. Він заявив, що поки не в курсі, що пісню його легендарної дружини тепер виконують Крутий і Аллегрова. Імператриця і композитор ще не прокоментували скандальну ситуацію.