Ольга Фреймут довгий час працювала на «Новому каналі», а з відомим шоуменом Сергієм Притулою вони провели не одне популярне шоу.

Сергій Притула, Ольга Фреймут, Олександр Педан
Сергій Притула, Ольга Фреймут, Олександр Педан

Ольга Фреймут перестала спілкуватися з Сергієм Притулою після багаторічної дружби

Ще 10 років тому телеглядачі могли спостерігати за трійкою чудових ведучих - Ольгою Фреймут, Олександром Педаном і Сергієм Притулою, які щоранку в програмі «Підйом» радували своїми жартами. Здавалося б вони були кращими друзями, але з відходом Ольги Фреймут на інший телеканал пішла і їхня дружба.

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

У недавньому інтерв'ю відома телеведуча розповіла, що дружба з Сергієм Притулою закінчилася, коли закінчилося їх спільне шоу «Кабріоліто». При цьому Ольга зізналася, що пережила через це дуже сильний стрес. За словами Фреймут, Притула образився на нього після того, як вона нібито підвела його, коли пішла з програми «Хто зверху», де вони з Сергієм були провідними. Однак сама Оля не відчуває себе в цьому винною, адже вона сама вирішує, як будувати свою кар'єру.

Сергій Притула
Сергій Притула

Фреймут не схвалює бажання Притули стати мером Києва

Як виявилося, Ольга Фреймут довгий час не знала про політичні амбіції свого колишнього колеги. Рішення Притули йти в мери жінка не схвалює. «Для мене це дивно. Мені здається, якщо у тебе є покликання, ти хороший журналіст, для чого робити експерименти над собою? », - міркує Фреймут. Втім, Ольга зазначила, що це його особистий вибір і вона впевнена, що у Сергія добре серце і він нікого не образить.