В інтерв'ю для програми «Зірковий шлях» улюбленець українських жінок, знаменитий співак і учасник проекту «Танці з зірками» Олег Винник висловився про скасування концертів через коронавірус.

Олег Винник
Олег Винник

Зокрема, знаменитість зробив прогноз щодо того, що буде з вітчизняним шоу-бізнесом, якщо карантин триватиме.

За словами Винника, сфера культури може цю пандемію не пережити.

«Не може одна Оля Полякова кричати на весь світ за шоу-бізнес чи хтось за якусь іншу сферу. Але у всіх одна і та ж ситуація. У нас невелика кількість персоналу, але в моєму бутті це дуже непросто. Якщо так буде затягуватися, то немає, звичайно, не витримаємо. Це потрібно просто бути неадекватною людиною і не поважати професію, щоб сказати, що артисти «з жиру бісяться», - висловився Олег.

Олег Винник та Олена Шоптенко на репетиції
Олег Винник та Олена Шоптенко на репетиції

Після цього він додав, що він не готовий економити на своїх концертах і виступати під фонограму.

Нагадаємо, раніше український хореограф Олена Шоптенко, яка бере участь в шоу «Танці з зірками» разом зі співаком Олегом Винником, прокоментувала незвичайне виступ під час останнього прямого ефіру.

Зокрема, через концерт музиканта, парі довелося виступати в Житомирі перед тисячною аудиторією. Своїми враженнями Альона поділилася на особистій сторінці в «Інстаграм». У той же час в коментарях по-різному відреагували. Зокрема, багато написали, що Олена танцювала чудово, а ось Олег тільки ходить по сцені.