У нинішньому році співачка та ведуча Оля Цибульська не раз тішила прихильників кардинальною зміною стилю. Спершу знаменитість схудла на декілька кілограмів, потім обстригла волосся і зробила класичне каре на ніжці, а тепер зірка похвалилася новим перетворенням.

На фотознімках, що з'явилися на її особистій сторінці в Instagram, співачка позує з неймовірно стильною короткою стрижкою з густим чубчиком. На різних фото Оля демонструє кілька варіантів укладання.

"Оціни мене від 1 до 10. Киці, ви вчора проголосували проти короткої стрижки. А я зробила. Коли так сильно хочеться - страшно собі відмовляти. Кайфую від результату", - написала в дописі до фото Цибульська.

Оля Цибульська до та після зміни іміджу
Оля Цибульська до та після зміни іміджу
Оля Цибульська до та після зміни іміджу

Шанувальники тут же оцінили новий образ і засипали співачку компліментами: "Красиво ❤️красиво ❤️», "я, через цю Цибульську обрізала коси, а вона взяла і знову вкоротила. ❤Шик шикарно😍", "супер!".

Варто відзначити, що не всім прихильникам до душі новий образ співачки. Багато вважають, що класичне каре більш личило артистці. Деякі писали, що з довгим волоссям вона виглядала більш жіночно.

"Так було добре раніше з коротким каре ... Ну що ви наробили?", "Стильно, але вам було красивіше з довгим, більш жіночні, ніжніше було", "волосся відросте, але красивіше було з довгим, але ти красива все одно!", "Взагалі фу, що ви наробили", - пишуть в мережі.