Українська співачка і талановита актриса Аліна Гросу нещодавно повідомила, що незабаром після своєї пишного і дорогого весілля розлучилася з чоловіком.

Вперше про проблеми в особистому житті Гросу відверто повідомила в інтерв'ю проекту «ЖВЛ», вказавши, що в грудні минулого року вона покинула квартиру, в якій жила разом з російським бізнесменом Олександром Комковим.

Аліна Гросу та її чоловік Олександр Комков
Аліна Гросу та її чоловік Олександр Комков

Після публічної заяви актриса опублікувала на своїй сторінці в «Інстаграм» вірш, який дав зрозуміти, як важко їй було пережити розставання. За добу публікація зібрала понад 70 тисяч лайків і багато коментарів.

Зокрема, шанувальники Аліни стали її масово підтримувати, вказуючи, що Олександр був не її людиною, раз так швидко пішов.

"Шкода, що швидко розійшлася з чоловіком. Але попереду нові відносини, значить не твоє було", "Алінчик, кожні стосунки це досвід, повір краще розлучитися, ніж жити у брехні і напрузі. Дай Бог тобі щастя і любові", "Дуже красиво написано. Удачі тобі на життєвому шляху", "Не сумуй! Ти потрібна людям життєрадісна і щаслива", - писали люди.

Нагадаємо, раніше Гросу на своїй сторінці в "Інстаграм" опублікувала новий пост, в якому розповіла про розставання зі своїм чоловіком.

Аліна Гросу та її чоловік Олександр Комков
Аліна Гросу та її чоловік Олександр Комков

Дівчина прийшла в гості до Каті Осадчої і розповіла всі подробиці свого особистого життя.

При цьому Гросу в описі фото заявила, що це її останнє інтерв'ю на тему розлучення, і більше вона до даної теми не буде повертатися.