Незвичайні речі персонал готелю помічав і раніше.

Співробітниця готелю Eagle's Nest в Квінсі, США, помітила, що з її візка для прибирання приміщень пропало кілька предметів. Щоб з'ясувати, що сталося, жінка попросила перевірити запис з камери спостереження. І перед її очима постало щось дивне.

Камери спостереження у готелі зняли, як з ліфта вібигає примарна фігура
Камери спостереження у готелі зняли, як з ліфта вібигає примарна фігура

На кадрах ролика видно порожній коридор, в якому спочатку нічого не відбувається. Візок спокійно стоїть біля дверей, але раптом з боку ліфта з'являється темний примарний силует, який швидко наближається до неї і немов летить назад. При цьому фігура не вийшла з ліфта, так як при його відкритті повинно загорятися світло, але цього не сталося. Тому примарний гість виник немов з нізвідки.

На ютуб-каналі The Hidden Underbelly 2.0, з яким страшним відео поділилася користувачка "Фейсбуку" Дженніфер Мейджорс, вказані ще більш інтригуючі подробиці. Так, нібито обслуговуючий персонал і раніше помічав дивні тіні в кутах і чув хихикання.

Користувачів неабияк налякало те, що відбувається на відео, і вони вирішили, що це не пустощі (наприклад, дитини), а витівки "демона", "примари" або "чортеняти".

Posted by Jus Jenn on Friday, May 15, 2020

Не обманюйте себе, це не дитина - це демон Q-pid Indigo

Це точно щось зле. Напевно воно крутиться навколо того, хто скоро помре LUKE 21-113