Колишня солістка групи «Время и Стекло», українська співачка і актриса Надя Дорофєєва похвалилася ідеальною фігурою в красивому вбранні. Знаменитість позувала в незвичайній сукні, яке красиво оголило її бюст і прес.

Варто вказати, що даний образ вигідно підкреслив все тіло Наді. Пікантний ролик був опублікований на особистій сторінці Дорофеєвої в «Інстаграм».

пост Наді Дорофєєвої в Інстаграм
пост Наді Дорофєєвої в Інстаграм

"Ідеальний день", - коротко написала співачка. Відзначимо, за короткий час пост оцінило понад 300 тисяч користувачів мережі. У коментарях не змогли пройти повз, посипавши Надю приємними словами.

"Ви мені говорите, що немає ідеальних людей? Тоді хто це?", "Як же від тебе віє щастям, це просто нереально", "Нереальна дівчина", "Ти така ідеальна. Обожнюю тебе", "Надя, не треба бути такою гарною !!! Скоро інфаркт буде від твоєї краси", "Краса неземна", "На вас можна дивитися вічно", - писали люди в коментарях.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю для YouTube-шоу 2POPODCAST співак і телеведучий Володимир Дантес розповів про причини сварок зі своєю зірковою дружиною Надею Дорофеєвої.

Зокрема, знаменитість підкреслив, що дружина - це єдина людина, з яким він може сперечатися. При цьому, Дантес уточнив, що Надя завжди його хвалить, а це його злить.

Крім цього, Володимир відверто заявив, що про поповнення в родині вони з коханою поки не думають. Знаменитість зізнався, що вони поки не поспішають з народженням первістка і зараз приділяють час розвитку своїх відносин та творчості.