Користувач Reddit з ніком megs_wags з Оклахоми, США, поділився тривожної історією про те, як він повідомив батькам про свою проблему. Останні кілька років хлопець страждає сонним паралічем - станом, який виникає при засипанні або в момент пробудження і часто супроводжується галюцинаціями і почуттям страху.

Реддітор кілька разів намагався пояснити мамі з татом, що з ним відбувається, але у нього не дуже виходило. Тоді він вирішив показати наочно і намалював те, що йому привиділося під час чергового паралічу. На малюнку постало дивна істота з широкою пекучою посмішкою і довгими кігтями.

Хлопець намалював, що приходить до нього уві сні
Хлопець намалював, що приходить до нього уві сні

Я вирішив спробувати намалювати те, що бачив над своїм ліжком минулої ночі. А потім відправив фото моїй мамі Agomegs_wags

Однак розуміння не вдалося досягти і в цей раз. Батьки - глибоко віруючі католики - сильно злякалися малюнка, подумавши, що їх син одержимий демонами і сам диявол відвідує його уві сні. Тепер вони хочуть, щоб хлопець поговорив зі священиком, освятив будинок і окропляв себе святою водою кожен раз перед походом до них.

Мурашки від зображення побігли і у користувачів, які визнали його моторошним, а розповідь реддітора - гідною екранізації. Втім, деякі, навпаки, знайшли демона смішним.

Здається, сьогодні я не засну Camelsarepurple

Досить крута ідея для фільму жахів: демон сонного паралічу приходить до того, хто бачить його зображення Xahhfink6

Це погано, що до того, як я прочитала цей пост, голосно розсміялася над цим малюнком? Voilaaa