Колишня учасниця шоу "Танці з зірками" на "1 + 1" хореограф Ілона Гвоздьова розповіла, що її чоловік Іван Хомячук може "порвати її на німецький прапор", якщо вона оприлюднить в мережі світлини, на яких буде зображена голою. Про це вона заявила в інтерв'ю ведучій Аліні Харченко для її YouTube каналу Home Wings.

Гвоздьова відверто зізналася, що у її чоловіка "занадто правильні погляди", особливо підкресливши, що і сама при цьому не хоче, щоб на її сторінку в Інстаграм або інших мережах підписувалися заради "голих" фотографій.

"Знову-таки, нікого не хочу образити, але я, приміром, не Оля Полякова. У неї це чітко вибудуваний образ, вона так себе несе. Може при цьому роздягнутися та виставити фото себе голою. Мене мама по-іншому виховувала. На мене можуть дивитися мої діти", - заявила Гвоздьова.

Гвоздьова та Хомячук виховують доньку Валерію, якій наразі п'ять рочків. В кінці травня Гвоздьова, що знаходилась на 19-му тижні вагітності, повідомила, що чекає на другу дитину. За словами хореографа, вона чекає появи сина на світ 18 жовтня.

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" розповідав про перший танець Ілони Гвоздьової на "Танцях з зірками" який вона присвятила своїй донечці.