Все почалося з того, що Дмитро, житель міста Іваново, після весілля зі своєю коханою дівчиною затіяв ремонт у своїй квартирі. Після того, як був змінений колір всіх шпалер і постелено нові килими, подружжя вирішило замінити побутову техніку на кухні. Для цього вони вирушили в спеціалізований магазин.

Вибір як завжди зайняв дуже багато часу, а взяли за підсумками, крім тостера і кавомашини, найдешевшу мікрохвильову піч, про яку консультант в магазині говорив їм з самого початку. Щасливі, молодята вирушили додому та стали розпаковувати техніку.

Коли справа дійшла до мікрохвильовки, з самого початку пару здивувала відсутність в коробці будь-якої інструкції або інших документів, які зазвичай кладуть до побутової техніки. Коли ж вони відкрили її, то з жахом виявили, що вона не проста, а з серйозним таким сюрпризом! Виявляється, їй вже користувалися, перш ніж продавати, тому що в мікрохвильовці залишилися навіть шматочки їжі, яку там колись розігрівали.

Чоловік купив мікрохвильовку та отримав приголомшливий "сюрприз"
Чоловік купив мікрохвильовку та отримав приголомшливий "сюрприз"
Мікрохвильовка з сюрпризом

Довелося добряче поскандалити, щоб нарешті досягти того, що мікрохвильовку подружжю замінили та навіть зробили знижку. Щоб уникнути подібних «сюрпризів» ми рекомендуємо ретельно оглядати товар перед покупкою.