Українська поп-виконавиця Оля Полякова, яка має досить неоднозначну репутацію, шокувала своїх фанатів новим роликом в Instagram.

Читайте нас у Google News!

На відео Полякова постала перед шанувальниками в ліжку і з шиєю, замотаною шарфом, що змусило людей похвилюватися. Вогнику додало те, що співачка говорила дуже тихим голосом. Втім, прослухавши повідомлення співачки, фанати заспокоїлися - Полякова зазначила, що вона всього лиш захворіла на ангіну. Виконавиця відразу підкреслила, що це не коронавірус.

Оля Полякова в Сторі
Оля Полякова в Сторі
Оля Полякова в Сторі

Найбільш великим подивом для фанатів стало те, що Полякова скасувала свій концерт в Харкові в знак жалоби через трагедію в Чугуєві, де 26 військових загинули при падінні навчального літака. Полякова продемонструвала свою чуйність і людяність, висловивши свої щирі співчуття всім людям, рідним та близьким яких загинули в цій страшній авіакатастрофі.

Співачка додала, що як тільки їй стане легше і траур закінчиться, вона продовжить роботу над своїм концертним туром по Україні.

Шанувальники Олі підтримали її та побажали якнайшвидшого одужання, а також висловили свої співчуття людям, які в трагічній авіакатастрофі втратили рідних і близьких.