Неймовірна красуня, телеведуча і мандрівниця Леся Никитюк в черговий раз змусила шанувальників пороззявляли роти від подиву. А шокувала вона їх тим, що осідлала красивого жеребця. Такий знімок точно не міг залишити їх байдужими.

Красуня стала популярною завдяки передачі про подорожі "Орел і решка", в якій вона була однією з її ведучих. Дівчині пощастило побувати в багатьох країнах світу, а також спробувати різні й незвичні делікатеси, які до цього вона точно ніколи не їла.

За правилами програми один з її ведучих повинен був прожити два дні в чужій країні всього за 100 доларів, а другий - міг сміливо розпоряджатися необмеженим лімітом "золотої" карти, таким чином, дозволивши собі все, чого б хотілося. Лесі щастило по-різному, іноді вона бенкетувала з необмеженим бюджетом, а й також часто їй доводилося виживати, маючи в кишені певну суму.

Нові цікаві знімки дівчина опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Красуня показала, як саме оманливі соціальні мережі і який "крокодил" може ховатися за красивим фото. Таким чином вона в черговий раз показала, яке у неї відмінне почуття гумору.

На першому знімку дівчина постала перед шанувальниками в ефектному образі, що сидить на коні. В очі відразу ж кинулися апетитні "пампушки" красуні, які так і випирали з її топа. А шикарна тонка талія і пружний прес взагалі зачарував усіх шанувальників. Пружні та пишні стегна також не залишили байдужими її поклонників, які пильно задивилися на таку красу і не могли відірвати погляд. Яскравий і ефектний макіяж, ще більше акцентував увагу на красу і чарівність Лесі, яка так впевнено трималася в сідлі. А прекрасний краєвид, на задньому плані, доповнив знімок красуні.

На другому фото, спливла зворотна "сторона медалі", таким чином, Леся показала те, що не варто вірити красивим знімкам. Це фото - повна протилежність першому. На ньому красуня зображена з доданим ефектом "зайвої ваги", і з не дуже привабливою фігуркою. На милому личку з'явилося друге підборіддя, а тонка талія з пружним пресом перетворилася в кругленьке пузико, що випирає вперед. Кудись поділися і пишні "персики" красуні, які до цього просто розривали її топ, а пружні стегна втратили свою красу. Ось вона - сувора реальність фотошопа!

Шанувальники дівчата чудово вловили її гумор і навіть самі почали жартувати над такими знімками. Публікація Лесі, миттєво набрала велику кількість лайків, а також різних коментарів, які залишили фанати.