Ольга Фреймут, українська телеведуча та учасниця шоу «Танці з зірками» влаштувала справжні розборки з суддями проекту.

Так, в минулому ефірі шоу між Ольгою Фреймут та Катериною Кухар розгорівся конфлікт. Все почалося з того, що прима-балерина назвала танець телеведучої на довічне ув'язнення. Ольга не стала мовчати і відповіла «за всіх», кого суддя коли-небудь критикувала на шоу.

Тепер же Фруймут прийшла підготовленою, і відразу після виступу звернулася до суддів. Незважаючи на те, що коментарі прими-балерини по віденського вальсу у виконанні Олі Фреймут і її партнера Іллі Падзіни були досить стриманими, після них зоряна учасниця подарувала Каті ножиці, і закликала її обрізати собі мову.

«Хочу тобі подарувати ножиці такі, талісмани, для вишивання, так як вишивання заспокоює нерви. А вони у тебе є ще. Якщо щось хочеш обрізати, язичок там собі ... Ну, раптом! », - заявила Фреймут. Після цього Оля презентувала Владу Ямі власну книгу з етикету, а Григорій Чапкіс отримав лист від тітки знаменитості.

"Оля! Якщо Ви не любите критику, навіщо пішли в цей проект? Негарно себе ведете», «Сподіваюся, це просто сценарій, але все одно каже вона, а соромно мені», «Після цього ефіру згадала як сильно і чому вона мене бісить», «Оля, у вас стільки пафосу і гордині, що танець забувається. Опустіться на землю», - писали люди під виступом Фреймут.