Популярний український співак Олег Винник минулого року на виборах до Верховної Ради підтримав "Аграрну партію" на чолі з Михайлом Поплавським. Співак розповів в інтерв'ю "Вести" про свої політичні амбіції.

Олег Винник довгий час жив у Німеччині, брав активну участь у європейських мюзиклах. Однак у 2013 році вирішив переїхати на батьківщину і завоювати українського глядача. Нині 47-річний виконавець хіта "Вовчиця" є одним з найуспішніших артистів в нашій країні.

Що стосується особистого життя, то Винник залишається вірний собі та не афішує свою сім'ю. Але в мережі є інформація, що дружина співака – Таюне – пара виховує 15-річного сина Юліана.

За словами Винника, підтримка обумовлена тим, що він побачив в Поплавському сильного і розумного лідера, який тримає все у своїх руках. На додаток, він зазначив, що така партія потрібна нашій країні, адже "наша земля – це наше багатство".

Олег Винник та Михайло Поплавський
Олег Винник та Михайло Поплавський

"Я не йшов у Раду, а допомагав Поплавському, який очолив партію, оскільки її ідеологія мені близька. Крім того, я знаю Михайла Михайловича як особистість, він відповідає за свої слова, професійно веде свою справу. Я хотів і досі хочу, щоб Аграрна партія була в Раді та гідно виконувала свою функцію",- зазначив Олег Винник.

На запитання "Чи жалкуєте ви що Аграрна партія не пройшла до ВР?" Олег відповів ствердно, та коли мова зайшла про використання його репутації у політичних цілях співак був досить категоричний.

"Навіть тоді, коли мені пропонували йти на президентські вибори. Хоча можна було подумати, що є шанси з підтримкою шанувальників, які б мені повірили. Я відповідаю за все, що роблю", - запевнив співак.