Український комік, актор студії "Квартал 95" Юрій Ткач в інтерв'ю ведучій "Світського життя" на "1+1" Каті Осадчій заявив, що йому не пропонували йти в політику.

При цьому Ткач підкреслив, що ні він, ні його колега Євген Кошовий не мають наміру йти з професії.

"Ми не йдемо ні в яку політику, не збиралися і не будемо збиратися. І ніхто не пропонував, бо в гуморі повинен же хтось залишитися? І Ласточкін не йде. Так що нас багато збирається таких нормальних, адекватних людей, які вважають, що гумор повинен бути гумором, а політика політикою", - заявив Ткач.

36-річний Юрій Ткач відомий за ролями в ситкомах "Країна У" і "Одного разу під Полтавою", учасник телевізійних шоу "Танці з зірками", "Ліга сміху" і "Ігри приколів" на "1+1".

Нагадаємо, що раніше Юрій Ткач хизувався у мережі поцілунком з Наталею Могилевською, за його словами він "чекав цього 36 років". Фото поцілунку дивіться на порталі "Українці".

Також портал "Українці" публікував матеріал щодо відмови від політичних амбіцій іншого відомого коміку - Ігоря Ласточкіна. "Як думаєте, вистачило мізків, щоб не йти в політику або не вистачило мізків, щоб піти в політику?", - жартома питається гуморист у своїх прихильників.