Мусульманка кинула роботу в банку і розбагатіла на продажу відвертих відео, за що в сім'ї її прозвали повією. Про це повідомляє The Sun.

33-річна Алісія Світс (Alicia Sweets) працювала банківським консультантом та отримувала 18 тисяч фунтів стерлінгів на рік.

"Я не могла позбутися відчуття заздрості, коли чула про гроші, які деякі дівчата заробляли на дорослих телеканалах", - зізналася вона.

У зв'язку з цим героїня матеріалу вирішила спробувати себе в ролі вебкам-моделі. Зараз, за ​​словами Світс, в середньому за вечір вона отримує близько 450 фунтів стерлінгів, а її річний заробіток становить 80 тисяч фунтів стерлінгів.

Алісія Світс
Алісія Світс
Алісія Світс

При цьому модель зазначила, що не була готова до скандалу, який стався в її мусульманській сім'ї, коли родичі дізналися про її нову професію.

"Мене називали ким завгодно, від шалави до повії. Ніхто не говорить мені цього в обличчя, все це відбувається за моєю спиною або в листування", - підкреслила Світс і додала, що її рішення підтримують лише одна з сестер та матір.

Колишня працівниця банку вважає, що у 2020 році вона може робити все, що їй подобається.

"Я не соромлюся того, що роблю, і не боюся того, що можуть сказати люди. І, звичайно, мені нема чого соромитися. Я горда мусульманка і я пишаюся тим, що роблю", - зазначила дівчина.

Алісія Світс
Алісія Світс
Алісія Світс

У вересні жінка розбагатіла на продажу своїх вульгарних знімків і кинула роботу в офісі. Модель Олівія Бланко (Olivia Blanco) розповіла журналістам, що ненавиділа ходити в офіс і вирішила зареєструватися в соцмережі OnlyFans, передплатники якої отримують доступ до контенту за певну плату. За її словами, зараз, працюючи моделлю, вона отримує близько 100 тисяч доларів кожен місяць.