Цей рік ще приберіг для вас достатню кількість "сюрпризів". Про це у своєму інтерв'ю для інформаційного порталу "Главред", повідав експерт-астролог Влад Росс.

Влад Росс
Влад Росс
Влад Росс

Як вважає Влад Росс, перед самим закінченням, цей рік все ще зможе нас неприємно здивувати.

У листопаді та грудні 2020 року в Україні може вибухнути чергова криза, але в цей раз пов'язана не з економікою або пандемією, а з вогнепальною зброєю. Що саме мав на увазі астролог, давши такий розпливчастий прогноз, ми зможемо зрозуміти тільки коли все побачимо на власні очі.

За словами експерта в області астрології, для України річний прогноз розпочався 24 серпня, в "День Незалежності", і солярна стрілка дійде до Чорного Місяця та Марса якраз в листопаді - грудні, а пізніше зміститься в бік Урана.

Нагадуємо, раніше Влад Росс вже передрікав, що 2020 буде роком, коли на сході України, в зоні протистояння, нарешті настане тиша, але економічно і політично в ОРДЛО і на півострові Крим нічого не зміниться. На думку астролога, з'єднання планет Сатурна і Плутона заморозить всі локальні сутички, але при цьому можливі конфлікти на більш глобальному рівні. Влад уточнив, що швидше Росія з Китаєм вступлять в союз і виступлять проти країн НАТО, ніж на Донбасі знову відновляться широкомасштабні активні дії. Повернути Крим і Донбас під юрисдикцію України в році, що минає теж не представляється можливим. Провісник акцентував увагу на тому, що повернення територій може статися тільки після відставки або несподіваної смерті президента Росії Володимира Путіна. Як вважає астролог, у президента Росії стрімко розвивається хронічна каталепсія (симптом рухового розладу, при якому людина не може контролювати власне тіло), тому Володимир Путін вже не в змозі контролювати свої фізичні та розумові функції.