Далеко не всі люди готують за конкретним рецептом. Багато діють інтуїтивно та іноді змінюють пропорції інгредієнтів або замінюють одні продукти на інші. Що і сталося з нашим героєм.

В одному з пабліків соціальних мереж з'явилися фотографії борщу незвичайного кольору - синього. Судячи з усього, автором фотографій є хлопець, який написав, що такий колір вийшов з-за того, що він замінив один продукт іншим. Що ж такого він додав, що звичний червоний борщ перетворився в синій?

Борщ незвичайного кольору - синього
Борщ незвичайного кольору - синього

Досвідчені господині легко дадуть відповідь на це питання, а ось початківці кулінари відразу і не здогадаються. А ви зрозуміли в чому секрет приготування синього борщу? Герой фотознімків пояснив, що коли він почав готувати страву виявилося, що білокачанна капуста закінчилася. Але потім він згадав, що у нього є червонокачанна капуста.

Не розгубившись, він вирішив нашаткувати її в першу страву. Коли ж борщ був готовий, початківець кухар здивувався, побачивши його колір. Борщ був синім. Тільки пізніше він здогадався, що таке забарвлення дала червонокачанна капуста, яка при варінні дає синій або бузковий колір. Все залежить від концентрації капусти та буряка в борщі. Варто відзначити, що юнак також не додав томатну пасту, яка б перетворила синій колір в більш рожевий.

Борщ незвичайного кольору - синього
Борщ незвичайного кольору - синього

Багато користувачів мережі взяли собі на замітку рецепт незвичайного борщу і вирішили теж спробувати приготувати таку страву.

На смак борщу червонокачанна капуста особливо не впливає. Але, погодьтеся, синій борщ виглядає дуже цікаво. Так що, якщо ви хочете здивувати своїх близьких, то тепер знаєте, що робити.