Хоча господиня запевняє, що привид прабаби дуже невинне і живе лише на кухні.

Непосильне завдання звалилася на плечі агента з нерухомості Сільвію Маклейн з Луїзіани, США. До жінки звернулися власники старого будинку, побудованого ще в кінці 20-х - початку 30-х років минулого століття. Справа в тому, що цей будинок став занадто малий і старомодний, а ділянка мала для того, щоб будувати поруч з ним ще один. Тому господарі будинку віддають його безкоштовно з умовою, що його перевезуть і реставрують. Але бажаючих мало не через ціну, в яку обійдеться це транспортування, пише Lad Bible.

Господарі безкоштовно віддають будинок
Господарі безкоштовно віддають будинок

У місцевих жителів цей будинок користується не найкращою репутацією. Сім'я Доун Деклот володіла цими землями ще з 1890-х, тому жінка добре знайома з особливостями будинку. Вона стверджує, що з давнього часу з ними жив привид її прабабусі Адель, яка любила готувати. Тому до цих пір, якщо залишити на плиті якісь каструлі або сковорідки, можна почути, як хтось гримить кришками і помішує вміст.

Бабуся Адель була дуже маленькою і худенькою. Вона зовсім не злий привид, а цілком добродушний Доун Деклот

Господарі безкоштовно віддають будинок
Господарі безкоштовно віддають будинок

Однак не всі згодні терпіти зайвого квартиранта. Попередній мешканець навіть викликав мисливців за привидами, щоб ті вигнали Адель з дому, але це не допомогло. Не додає успіху в продажу і той факт, що будинок в цілому виглядає моторошно і схожий на свого відомого товариша - будинок з "Жаху Амітивіля", у якого, до речі, насправді історія набагато краща за ту, що показали в хоррор-фільмі.

Господарі безкоштовно віддають будинок
Господарі безкоштовно віддають будинок

Ми сподіваємося, що бажаючі все ж знайдуться, адже цей будинок ідеально підходить для тих, хто любить і цінує історію. Але в історії сім'ї Деклот цю главу пора закрити. Але якщо ми не знайдемо покупця, то будинок доведеться знести, як би важко це для нас не було Сільвія Маклейн