Російська актриса Христина Асмус після розлучення з Гаріком Харламовим використовує свій аккаунт в Instagramидля розповіді про налагодження особистого життя і робочі будні.

При цьому часто скаржиться на труднощі: останнім часом їй дійсно доводиться нелегко - необхідно поєднувати зйомки в шоу і фільмах з репетиціями в театрі. В результаті - недосип і проблеми зі здоров'ям.

Очевидно, в результаті цього деякі знімки в акаунті несуть на собі риси «недосипу» або «недогляду» - деякі з них вельми відверті і викликають острах у шанувальників.

Христина Асмус
Христина Асмус

Наприклад, не так давно актриса опублікувала кілька знімків з репетиції вистави «Дачники» Театру імені М. Н. Єрмолової, де вона грає Юлію Пилипівну.

У кадрі вона позує з актором Борисом Мироновим. Чоловік обіймає партнерку, а рука відомого артиста знаходиться прямо на її грудях під футболкою.

«Ох, що буде! Режисер Євген Марчеллі, чиї вистави завжди подія!», - прокоментувала Христина провокаційний знімок, натякаючи на те, що це, мовляв, «всього лише робочі моменти», «рядова подія».

пост Христини Асмус в Інстаграм
пост Христини Асмус в Інстаграм

Шанувальники прийшли в подив і засипали кумира питаннями. "Це щоб Гарік ревнував?", "Ну все понеслося", "Бережіть себе, Христина, заради дочки, Ви така тендітна, але така сильна", "Не хотів би я, щоб мою дружину так... Ні в якому разі".

У той же час частина фоловерів заступилася за Христину: "У неї немає чоловіка, вона вільна жінка", "Вона актриса".

При цьому деякі фанати поспішили нагадати, що Христина здобула скандальну популярність після виходу на екрани фільму «Текст», в якому шокувала публіку участю в еротичних сценах з Іваном Янковським. Потім актриса знялася в стрічці «Китобій», де зіграла "дівчину з відеочату". Можливо, вона знову навмисне підбурює хейтерів і друзів Гаріка?

У той же час їх опоненти нагадали, що під час розлучення Христина Асмус і Гарік Харламов заявили, ні фільм "Текст", ні третя людина не винні в їх розриві.

За їхніми словами, їх рішення розлучитися - не спонтанне і було обдумано досить давно і сформульовано майже рік тому. Тому нові знімки Христини, можливо, і справді викликані не прагненням когось "подражнити", а бажанням добре виконувати свою роботу.