Одна з ведучих "Модного вироку" Надія Бабкіна неприємно здивувала публіку, з'явившись на похоронах Борисова в блискучій кофті з паєтками, що переливалися на сонці. Також на ній був напис "Call ме".

Надія Бабкіна зганьбилася в стразах перед труною
Надія Бабкіна зганьбилася в стразах перед труною

Проте більшість користувачів мережі не схвалили такий вид співачки на похоронах, тому що її вбрання наводило на думку, нібито у неї немає в гардеробі відповідних речей для особливих випадків.

З приводу зовнішнього вигляду співачки шанувальники почали обурено писати в коментарях: "крім дівчачої футболки з паєтками, більше ж в 70 років нічого на похорон надіти... "Модний вирок" зате веде", "буде чекати дзвінка", "в чорному, але з блискучими стразами", "У мене немає слів... Невже немає пристойної сукні? Мабуть, на передачі роздала", "на печальній морді стразики, на кофтинці паєтки, напис на грудях "Подзвони мені"," Паскудниця з намальованими бровами", "в яких футболках нині бабусі у траурі ходять – Чудо!", "Вирядилася як на тусу, а не на похорон".

Також раніше повідомлялося, що Надія Бабкіна давно вже освоїла Instagram та його можливості. Тому часто співачка використовує фільтри, які омолоджують її, допомагаючи виглядати перед публікою краще, ніж насправді.

Надія Бабкіна в інстаграм
Надія Бабкіна в інстаграм

Але нещодавно в мережі з'явилися фотографії Надії Бабкіної не в Insragram, а в реальному житті, де її бачили такою, яка вона є в реальному житті. Ось як вона виглядала:

Надія Бабкіна в житті
Надія Бабкіна в житті

Користувачі Мережі також поділилися своєю думкою з приводу побаченого: "нещодавно бачила Бабкіну отфотошопленную, ну прям" шишнадцять", а насправді виглядає на свій вік".