У британському графстві Лінкольншир трапилася курйозна ситуація. У парку дикої природи довелося тимчасово ізолювати відразу п'ять папуг породи жако: птахи почали нецензурно обкладати відвідувачів в кілька поверхів.

Як пише УНІАН з посиланням на іноземне джерело, птиці примудрилися навчити один одного матюки, поки були на карантині в одній кімнаті. За словами виконавчого директора Стіва Ніколса, лайка птахів неабияк розвеселило співробітників зоопарку, і це була помилка - людський сміх виявився тим, що тільки переконало папуг в правильності їхньої поведінки.

"Протягом останніх 25 років ми брали папуг, у яких іноді бувають проблеми з лексиконом, і ми дійсно до цього звикли. Це завжди смішно. Але за збігом ми взяли п'ятьох за один тиждень, і оскільки всі вони були поміщені в карантин, це означало, що кімната була просто забита птахами, що лаються. А чим більше вони лаються, тим частіше ви смієтеся, і вони знову починають лаятися", - зазначив директор зоопарку.

Після відкриття парк виставив папуг на огляд, але тут стався конфуз - їх практично в той же день довелося ізолювати в вольєрі в компанії інших птахів.

«Буквально через 20 хвилин нам повідомили, що вони облаяли клієнта, а на адресу людей з наступної групи висловили всілякі нецензурні вислови», - розповів Ніколс, додавши, що ізоляція повинна допомогти птахам подолати бажання постійно матюкатися.