Відому українську співачку останнім часом часто помічають з київським бізнесменом Олегом Рижовим. Через це в мережі активно ходять чутки, що у них романтичні стосунки.

У коментарі для програми «Зоряний шлях» на телеканалі «Україна» Наталія Могилевська прокоментувала їх стосунки.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

За словами зірки, Рижков просто запросив їй взяти участь у спільному проекті. Могилевська стверджує, що їм просто «весело разом». «Нам давно весело разом, але ми ніколи не афішували цю на публіці», - сказала знаменитість. Також вона повідомила, що за цей загадковий проект борються три найвідоміших видання України.

Так, Олег і Наталя пишуть колонку про те, як жінки і чоловіки дивляться на одні й ті ж речі, зокрема на різні гострі питання. Там також будуть коментарі психологів, які, за словами співачки, дадуть відповідь, де комплекси підводять людини.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

До слова, Могилевська дуже тепло відгукується про Рижкова. Вона каже, що він пише неймовірну колонку для відомого журналу L'Officiel, а також створює модні речі для заможних людей України. «Пускаючи всі говорять, ми відповідаємо, що тільки друзі і робимо крутий проект разом», - додала Наталія Могилевська.