Телеведуча Валентина Хамайко поділилася з передплатниками свіжими знімками 11-річної дочки Соломії і викликала паніку серед фоловерів, адже дівчинка на фото позує з поголеною головою. Провідна пояснила, чому дозволила дочці настільки сміливі експерименти, і тепер деякі фоловерів впевнені, що перед ними - приклад сучасної супермама.

Як зазначила Хамайко на особистій сторінці в Інстаграм, останнім часом вона спостерігає у дочки так званий період пошуків і розуміння себе. Його вона вважає вкрай важливим, а тому намагається знаходити правильний підхід.

дочка ведучої Валентини Хамайко
дочка ведучої Валентини Хамайко

"Я бачу, як їй одночасно хочеться все: пофарбувати волосся в зелений, збрити волосся. Питаю навіщо, а у відповідь чую:" Щоб вони відросли і були густі і красиві ", - розповіла Хамайко. -" Не люблю сукні, але люблю квіти "." Я не хочу з вами їхати, тому що діти будуть верещати в машині ", а через пару годин:" Мам, а ти скоро повернешся? "

Нещодавно, продовжила телеведуча, Соломія перебралася в окрему кімнату, де при бажанні може сховатися від усіх, збирати улюблені пазли або малювати за зачиненими дверима. До такого періоду Хамайко ставиться з розумінням. "Я вдячна дитині, що вона чесно може сказати мені:" Мам, мене все дратує! Мене все дратують ".

Що ж стосується нової стрижки, до цього вибору дочки провідна також відноситься з повагою. "Вона не боїться непорозумінь або поглядів з боку, вона зробила те, на що ми, дівчата, часто не наважуємося, - пояснила вона. - Боїмося зробити коротку стрижку або чубок - раптом буде некрасиво".

Хамайко запропонувала фоловерів згадати свій підлітковий вік, свої експерименти і бажання, які так і не стали реальністю. Прочитавши цю історію, користувачі соцмережі прийшли до висновку, що це приклад супермама, не інакше.

телеведуча Валентина Хамайко з дочкою
телеведуча Валентина Хамайко з дочкою

"Валентина, ви молодець! Мало хто розуміє, як важливо дитині розуміння і повагу до його позиції", "Я в захваті. Заздрю ​​білою заздрістю", "Валентина, я захоплююся вами. Ви - супермама. Дівчинці дуже пощастило", "Вау, я спершу і подумати не могла. Ви озвучили дуже правильні речі "," Всім мама на замітку ", - відповіли під постом провідною.

Втім, в коментарях знайшлися і противники таких "вольностей". На думку деяких, у всіх бажань повинні бути "розумні межі".