Ріо по вуха закохався в Токіо у 1 сезоні «Паперового будинку», і вони удвох провели разом два розкішних роки, відпочиваючи і обіймаючись на приватному острові.

Після того, як Ріо був схоплений Інтерполом і підданий тортурам для отримання інформації, Токіо і решта команда запланували грандіозне пограбування національних золотих резервів Іспанії, щоб організувати його звільнення. Однак після того, як він став вільною людиною в 3 сезоні, Ріо насамперед розлучився з Токіо.

Паперовий будинок
Паперовий будинок

Деякі моменти про час, проведений Ріо в руках садистки Алісії Сьєрра, залишаються невизначеними. Відсутність у нього фізичних травм і здорова вага після звільнення змусили команду Далі засумніватися в тому, чи піддавався Ріо взагалі тортурам. Але хоча тіло Ріо може бути недоторканим, ясно, що Сьєрра психологічно розірвала його на частини, він до сих пір має справу з емоційними шрамами від тортур.

Паперовий будинок
Паперовий будинок

Страждання, які він пережив, можливо, були одним з чинників рішення Ріо розлучитися з Токіо, але його обгрунтування для цього насправді досить зріле і врівноважене - особливо в порівнянні зі сліпою щенячого любов'ю, яку він відчував до неї в перші два сезони серіалу.

Паперовий будинок
Паперовий будинок

Ріо був захоплений Інтерполом після того, як Токіо втекла з їх острова; їй стало нудно в раю, і вона відчайдушно потребувала гострих відчуттів, злочинів і життя на межі. Саме через пристрасть Токіо до злочинності Ріо зрозумів, що вони не можуть бути разом - як би сильно він не любив. І, не дивлячись на невідповідний час, момент, коли Ріо ​​каже Токіо, що він не може бути з нею, насправді дуже показовий.

Паперовий будинок
Паперовий будинок

Після того, як поліція відпустила Ріо, і він приєднався до своїх старих друзів в Банку Іспанії в третьому сезоні, вони виявилися досить розумні, щоб зрозуміти, що на ньому захований мікрофон. Щоб повідомити Ріо ​​план з видалення його з Ріо, Токіо веде його у ванну і виконує для нього стриптиз, зі словами, написаними на її тілі, що пояснюють, що їм потрібно мовчати, поки не буде знайдений мікрофон. Коли починається стриптиз, Ріо виглядає щасливим, але його обличчя змінюється, коли він бачить слова, і йому нагадують, що вони не нормальна пара і ніколи не будуть. Небезпека злочинного життя і пристрасть до неї Токіо завжди будуть між ними.

Паперовий будинок
Паперовий будинок

«Я багато думав про це і зрозумів, що завжди слідував за тобою, як пес. У тій камері я дізнався, що я сильний. Раніше я боявся. Я боявся життя без тебе. Через три дні, один на острові я зійшов з розуму. Я не хочу бути таким знову. Токіо, вибач, правда, але я не хочу. Я не хочу жити на твоїх американських гірках».

Паперовий будинок
Паперовий будинок

Хоча Токіо вражена розривом, ясно, що у Ріо було багато часу в своїй крихітній камері, щоб змиритися з цим. Справедливо це чи ні, але він вважає, що в кінцевому підсумку буде вести нормальне життя, одружується і заводить дітей, в той час як Токіо продовжує жити своїм захоплюючим життям на грані.

Але для шанувальників «Паперового Будинку» і стосунків Токіо і Ріо, ще є надія на пару Бонні і Клайда у 5 сезоні.