Ведуча показала, як релаксує перед вихідними.

Леся Нікітюк любить епатувати публіку своїми інколи несподіваними витівками. Цього разу зірка показала, чим вона займається у п'ятницю.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Леся наварила раків, роздяглася і позувала оголеною біля чану з гілками ялинки та травою. Тацею з раками Нікітюк і прикрила свої інтимні місця.

Шию ведучої прикрашало золотисте намисто з зіркою, у вухах були маленькі сережки-кільця. Вона широко усміхалася на камеру.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

"Плани на вечір п’ятниці? Я раків наварила. P.s. Я вже бачу ці заголовки завтра… - Никитюк, прикрываясь тем, что варит раков, фоткалась обнаженной в чанах . Подруги остались голодными и неприкрытыми", - написала під світлиною Леся.

Шанувальники Нікітюк у захваті від фото.

"З такою фігурою можна і не прикриватись раками. Фото гарне", "Бомба! Одразу видно - наша мала! А якщо серйозно, то я захоплююся цією дівчиною. Вогонь", "Богиня", "Шикарна, а ноги", - написали фоловери у коментарях.

Раніше Українці писали, що українська телеведуча Леся Никитюк відверто розповіла як та за що у 2000-х роках сиділа у слідчому ізоляторі у Хмельницькому.

Зірка мала забрати у подруги рисову муку яку та привезла для неї з закордону.

"Насипала її в прозорий пакетик, на два тижні вистачило б. І я пішла з цим по центру Хмельницького. Дійшла до зупинки, а там така черга на маршрутку, думаю: "Пройдуся трохи, вже там сяду, доїду додому", - поділилася 32-річна знаменитість

Та план Лесі порушили правоохоронці що проходили повз Лесі. Запитавши у зірки, що та несе в пакеті, правоохоронці отримали досить чесну відповідь: "мука". Та тільки посміялись і забрали Никитюк до СІЗО.

Там Леся Нікітюк повинна була очікувати на батьків.

"А потім ще й мама прийшла і запитала мене:" Чого ти так мало взяла? Я ж просила ще і для себе! "- додала Никитюк з посмішкою на обличчі.