Скандальна українська співачка Ані Лорак, яка переїхала жити і працювати в Росію після Революції гідності, поділилася своїми планами стосовно України.

Зокрема, знаменитість пояснила, що їй хотілося б в найближчій перспективі зробити тур по Україні. У той же час вона додала, що приїжджає на батьківщину досить часто, адже тут живе її сім'я.

Ані Лорак
Ані Лорак

«Я буваю в Україні досить часто і кожен раз отримую неймовірне задоволення, тому що тут живе моя сім'я, батьки, брати, багато близьких друзів», - повідомила співачка в одному з інтерв'ю.

Примітно, що українці дуже неоднозначно сприйняли таку заяву Лорак. В інтернеті почалася бурхлива дискусія: чи потрібно повертатися співачці на батьківщину, через багато років проведених в РФ.

Ані Лорак
Ані Лорак

"Я її люблю вона співає без фанери. Політика до артистів не має ніякого відношення!", "Не! Не треба повертатися! Нехай живе в Раші! (Там краше!). Це ця курка з курника, де не бачать ніякої війни!", "Напевно в Росії вже всім набридла", "Облажалася... на двох стільцях однією дупою не сидять", "Великий і мудрий наш народ!.. 90% нації (судячи з коментарів) просякнуті наскрізь ненавистю і заздрістю. Але ж люди творчості нічим не відрізняються в своєму бажанні заробити від тих, хто їде на заробітки в інші країни... Значить у нас півкраїни зрадників, які періодично повертаються назад, додому", - писали українці в мережі.