Чарівна і витончена українська прима-балерина Катерина Кухар, яка вже не перший сезон входить до складу журі на проєкті "Танці з зірками", поділилася з підписниками радісною новиною.

На своїй сторінці в Instagram зірка опублікувала кілька спокусливих знімків. Маючи струнку фігурку, Катя може собі дозволити будь-який відвертий наряд, але вона вирішила зберегти інтригу і не стала повністю оголюватися, як це люблять робити інші артистки.

На знімках Кухар прикрилася шовковим постільною білизною шоколадного кольору, на голові балерини надіта маска для сну. При цьому Катя не показала нічого зайвого, вона загадково посміхається, опустивши очі.

На іншому знімку балерина позує в одному просторому светрі, кокетливо відкривши плечі. При цьому Кухар витончено склала свої стрункі ніжки.

Катерина Кухар
Катерина Кухар

У дописі Катерина Кухар радісно повідомляє шанувальникам про свій сімейний бізнес. Виявляється вони з чоловіком вирішили зайнятися постільною білизною, натуральною косметикою по догляду за тілом та обличчям, а також ароматичними свічками власного виробництва.

Чоловік Катерини Кухар
Чоловік Катерини Кухар

"Хто був уважним, зауважив, що на карантині ми не тільки старанно відпочивали, а й почали працювати над своїм власним проєктом.
Мистецтво любити себе - це не тільки про те, щоб зуміти домовитися з собою і почати цінувати себе, любити себе і жити на благо собі. Але і про бажання оточувати себе речами, які радують око і надихають! "- написала Катерина під знімками.

Крім того, Катя з чоловіком вирішили розіграти одну з колекцій продукції серед підписників.

View this post on Instagram

Мои хорошие, рада поделиться прекрасной новостью!🤍 ⠀ Кто был внимательным, заметил, что на карантине мы не только усердно отдыхали, но и начали работать над своим собственным проектом — @artofselflove.ua ✨ Искусство любить себя — это не только о том, чтобы суметь договориться с собой и начать ценить себя, любить себя и жить во благо себе. Но и о желании окружать себя вещами, которые радуют глаз и вдохновляют! ⠀ В проекте собраны: ▫️Натуральная косметика по уходу за телом и лицом; ▫️Шелковая коллекция для сна с моим вышитым автографом; ▫️И личное достояние @stoianov_aleksandr — свечи, которые он собственноручно изготавливал. ⠀ Мы рады сообщить о полноценном запуске проекта и решили разыграть одну из коллекций среди вас! 🥀Коллекция «Scheherazade» ▫️Крем для рук ▫️Крем для тела ▫️Шелковый набор: наволочка, маска для сна, резинка для волос ▫️Свеча «Sandal» ⠀ Условия просты: ▫️Быть подписанным на страницу @artofselflove.ua ; ▫️Отметить в комментариях подружек; Больше друзей — больше шансов на победу!😉 Победителя выберем ровно через неделю!💫 ⠀ Всем успехов! 🍀 ⠀ #artofselflove #naturalcosmetics #merch

A post shared by Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official) on