Настя Івлєева то рідкісний виняток, коли людина потрапляє на телебачення шляхом своєї впізнаваності. Все завдяки коротким роликам (Вайн), які Настя жартома стала знімати зі своїм другом. Несподівано, її запросили на телебачення. Звичайно, в тревел-шоу Настя потрапила вже маючи свою невелику армію шанувальників. Але після виходу передачі тепер її, здається, знає кожен.

Зараз Настя насолоджується відпочинком зі своїм чоловіком відомим музикантом Елджеем. Фото і відео з відпочинку з'явилися на сторінці Насті в Instagram.

Попри те, що телеведуча в рамках програми об'їхала чимало країн, вона погодиться з припущенням, що відпочивати просто так набагато приємніше. Звичайно, Настя не забуває про своїх передплатників, яким цікаво буквально все про її життя.

До того ж кожен знімок або відео викликає у передплатників Насті активну реакцію, що, без сумніву, тільки на користь її іміджу.

Судячи з усього, парочка полетіла на Мальдіви та зараз відпочиває в одному з готелів столиці Мале. Від тієї краси, що зняла Настя і вирішила поділитися з передплатниками, просто захоплює дух.

Зрозуміло, чому парочка вибрала таке місце, адже тут їм можна вдосталь накупатися, та ще й насолодитися такою мальовничою природою. Кришталево чиста вода і білий пісок нагадують справжній рай.

Парочка ніжиться на сонці, лежачи на шезлонгу. Чоловік телеведучої співак Елджі поклав свою руку на стегно дружини, що вона і зняла. Настя забула в такому шикарному місці про скромність і показала всім свою неголеність.

Також Настя зняла чоловіка одного, він обертається до неї та дивиться на камеру. Далі слід знімок, на якому телеведуча показує смайлик на своїй шкірі. Видно, що тату зроблено на лівому боці Насті, видна крайка купальних трусиків, що надає знімку ще більше пікантності.

Також Настя показала, як маже своє тіло соком алое. Загалом, більш ніж 18 мільйонам передплатникам телеведучої було на що подивитися на цих кадрах. Деякі писали, що заздрять парі, інші ж вимагали більше спільних знімків, ну а більшість просто побажали подружжю гарненько відпочити та набратися сил.

Кометарі до посту Насті Івлеєвої
Кометарі до посту Насті Івлеєвої

Кометарі до посту Насті Івлеєвої
Кометарі до посту Насті Івлеєвої