За повідомленням Головного управління Національної поліції в Харківській області, концерт на стадіоні по Профспілковому бульвару відвідали близько 2000 осіб, які масово ігнорували карантинні обмеження.

Не подіяв на глядачів і заклик самої співачки надіти маски і дотримуватися соціальну дистанцію.

Оля Полякова
Оля Полякова

Таким чином, слідчим Новобаварського відділу поліції були внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 325 ( «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь») Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає штраф у розмірі 17-51 тисячі гривень, або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Геннадій Кернес
Геннадій Кернес

Правоохоронці також запевняють, що організатори концерту не попереджали їх про підготовлюваний масовому заході, і вони дізналися про нього лише 1 жовтня в ході моніторингу мережі. У той же день вони зареєстрували інформацію в Єдиному обліку заяв та повідомлень.

Довідково: концерт був організований командою Геннадія Кернеса, його приурочили до Дня вчителя і зробили безкоштовним для глядачів.

Ко дню работников образования самая фееричная, неповторимая, талантливая звезда украинского шоубизнеса подарила...

Posted by Новобаварский район г.Харьков on Saturday, October 3, 2020