Ведучий популярного тревел-шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров вдався до спогадів. До дня вчителя журналіст згадав яким був у школі.

На сторінці в Instagram зірка каналу "1+1" поділився архівними знімками, де позує школярем. Мандрівник показав, який вигляд мав у 11 класі.

Свій допис Дмитро приурочив Дню вчителя та розповів про улюблену викладачку математики.

"На першому фото - Флора Григорівна, моя класна керівниця, вчителька математики в київському ліцеї №79, на розі Шота Руставелі та Саксаганського. Я обожнював математику, тому що вчителька випромінювала лише добро, позитив і була не просто вчителькою, а практично родичкою. Ми любили Флору Григорівну, спілкувалися з нею не лише про математику - про життя. Вона була наставницею. Саме від викладача залежить, полюбить дитина предмет і вчитися в принципі. У нас була чудова дисципліна, але метод батога не застосовувався. Мотивом зробити домашнє завдання ніколи не був страх (поганої оцінки, або що посварять). Хотілося вчитися добре, тому що вчителі правильно розставили пріоритети, вміли зацікавити, кожному давали почуватися особистістю, грамотно хвалили за успіхи, делікатно робили зауваження за помилки та промахи, які не ображали." пише Дмитро Комаров

Телеведучий додав, що сьогодні Флори Григорівни, як і багатьох вчителів його випуску, на жаль, уже немає в живих. Знаменитість поділився, що попри те, що після випуску минуло понад 20 років, він досі пам'ятає ПІБ кожного вчителя, їхні голоси, фрази та жарти.

Я дивлюся на ці старі фотографії з величезною вдячністю. І хочу сказати спасибі всім-всім-всім учителям. За працю. За вибір справи життя. За те, що попри несправедливі умови оплати безцінної праці, ви робите добро неймовірних масштабів. Саме ви формуєте наше майбутнє. Я мрію про те, щоб професія вчителя все-таки стала у нас однією з найбільш високооплачуваних і престижних. Як в Токіо, Гонконгу, Дубаї та Люксембурзі. Щойно зателефонував директорці 79-ї школи Ганні Ломаковській (на другому фото, в жовтому костюмі). Анна Віталіївна прийшла до нас 1999 року, і сьогодні продовжує керувати школою. Тепло поговорили Дмитро Комаров

Підписники зізналися, що допис ведучого неабияк їх розчулив. Також юзери зазначили, що Дмитро зовсім не змінився за 20 років.

"Чудовий допис! Справжній! До сліз... Як все це близько", "Який чудовий, світлий допис", "Ти зовсім не змінився", "Дмитре, ви точно забуваєте старіти", - пишуть фанати.