Сергій і Сніжана Бабкіни вважаються однією з найзразковіших пар українського шоу-бізнесу. Разом вони виховують трьох дітей: сина Артура (дитина актриси від першого шлюбу), дочку Веселіну і сина Єлисея. Знаменитості активно ведуть сторінки в соціальних мережах та регулярно діляться з шанувальниками архівними фото та відео.

Сніжана не соромиться бути смішною на камеру, а також часто демонструє будні їх сім'ї. Однак нещодавно на своїй сторінці в Instagram вона опублікувала досить неоднозначне відео, яке припало до душі не всім шанувальникам зоряної пари.

На ньому Бабкіна в домашньому одязі станцювала тверк, задерши короткі шорти. Подібна дія трохи збентежила зоряне сімейство, зокрема чоловіка Сергія і дочку Веселіну. Їх реакцію помітили уважні користувачі Мережі.

Хоча більшість фанатів Сніжани захоплено описали фігуру улюблениці, деякі підмітили невеликі вади, які, до речі, зовсім не псують знаменитість.

"Ааа, я побачила целюлітік", "Клас", "Реакція Василини....", "Навіть Васелинка не очікувала", "Що це було?!", "Ви дуже класні, обожнюю вашу пару", "Класна і зухвала", "Сніжана, ви суцільний позитив!", "Добре, коли є, чим потрусити".