Молода обраниця відомого гумориста Євгенія Петросяна довго і старанно приховувала вагітність. Своє рішення вона пояснила тим, що вагітність для неї — занадто інтимний процес, який не слід демонструвати в соціальних мережах. Однак останнім часом Тетяна все частіше стала ділитися милими знімками з новонародженим сином на радість шанувальників пари.

Так, нещодавно Тетяна Брухунова опублікувала нове миле фото, на якому позує разом з сином Ваганом в осінньому парку. На ній широкі розкльошені штани, в'язаний светр, яскраве пончо і стильний капелюшок.

"Ваган. Так звуть мого сина. Частіше інших я читаю тут питання: "Чому Ви вибрали таке незвичайне ім'я?". Відповідаю. У перекладі на російську мову з вірменського воно перекладається як «Щит» (під захистом). Сьогодні я бачу, що ми вибрали саме правильне і сильне ім'я для хлопчика. Справжній чоловік, без капризів, день якого починається з щирою усмішки, упертий і наполегливого, але той з ким завжди можна домовитися. Я мрію, що Вагаша виросте схожим на дідуся, в честь якого його і назвали.", - пише Тетяна в дописі до фото.

Варто зауважити, що багато користувачів мережі неоднозначно сприйняли вибір імені для дитини зоряної пари. Тому через якийсь час дівчина вирішила пояснити шанувальникам, чому вони разом з чоловіком вирішили вибрати таке незвичайне ім'я. Повз зворушливе фото не змогли пройти фанати зіркової пари: "Золотко, а не хлопчик! І ви, Тетяна, сьогодні надзвичайно модна!", "Прекрасні фотографії! Величезного щастя Вашій родині!", "Відразу видно, мамин син! Дуже схожі, буде щасливим!", "Материнство окрилює і ми ще більше наповнюємося жіночою енергією".