Відома українська телеведуча Леся Никитюк, яка стала популярною завдяки участі в таких проєктах, як "Орел і Решка" та "Ле Маршрутка", імпонує багатьом прихильникам відмінним почуттям гумору. Проте, як будь-який інший активний користувач соціальних мереж, вона часто стикається з низкою каверзних питань та хейтерами, які всіляко намагаються вказати на вади дівчини.

У своєму блозі в Instagram Нікітюк поділилася Stories, де показала як готує племінниць Аню та Поліну до Хелловіну. На відео вона щиро співчуває мамам та розповідає про труднощі, з якими вони зустрічаються.

Stories Лесі Никитюк
Stories Лесі Никитюк

Stories Лесі Никитюк
Stories Лесі Никитюк

"Так собі я виглядаю звичайно... Чесно кажучи, я не уявляю, як ви, мами, справляєтеся з дітьми, у кого по двоє, по троє...",- заявила втомлена Леся, показавши себе в короткому халатику сірого кольору і рожевих шкарпетках.

Багато користувачів мережі спіймали момент, щоб дорікнути знаменитість в тому, що вона не прагне народжувати власних дітей. Никитюк миттєво відреагувала:

"Ще мені дуже подобаються люди, які пишуть мені:" Пора вже своїх таких мати!"А ви стежите на якомусь лічильнику, який конкретно вибиває, кому, де, скільки, що мати або коли... Може вам телеграму приносять, в якій я не знаю, де написано: "Передайте Никитюк, що вже давним-давно пора своїх таких мати! "Я ніколи, напевно, нікому не написала б взагалі в коментах, що вам пора народжувати, а вам - той час, і то пора... Звідки я знаю в людських проблемах. Може людина, не дай Боже, бути не може мати дітей, а може чайлдфрі".

Stories Лесі Никитюк
Stories Лесі Никитюк