Одна з найбільш епатажних українських співачок Maruv, вона ж Анна Корсун, постійно провокує своїми відвертими витівками шанувальників на почуття захоплення. Абсолютно непередбачувана, безпринципна співачка українського шоу-бізнесу продовжує підтримувати в тонусі своїх шанувальників, викладаючи гарячі фото в соціальних мережах.

Нові знімки Maruv шокували її постійних передплатників. Фанати звикли до екстраординарності співачки, але фото, опубліковане Maruv в її блозі на платформі Instagram, перевершило всілякі очікування.

Епатажний образ Maruv, а саме формально прикрите сіточкою тіло співачки, викликав фурор. Мінімалізм білизни Корсун підкреслює всі найпотаємніші місця. Крім цього, співачка не упустила шанс похвалиться досконалістю своєї підтягнутої фігури. Щоб не переходити тонку грань з "естетичним", Maruv вибрала для фото прозорий чорний гольф в сітку, який грає досить символічну роль.

Maruv
Maruv

Не залишився без уваги й легкий, витончений макіяж Maruv. Світлі тони та рівність шкіри обличчя, білосніжна посмішка і приспущений погляд надають знімку шлейф невимушеності. А перекинуті хаотично волосся і рука на лобі є ще одним доказом цьому. На задньому плані можна розгледіти творчу домашню атмосферу.

Передплатники перебувають в явному захваті. На таку красуню представники чоловічої статі готові дивитися вічність.