Говорити про скасування концертів в Україні можна буде після того, як закриють метрополітен

Співачка Оля Полякова прокоментувала скандал, що виник навколо її концерту в Харкові, який відбувся, незважаючи на карантинні заходи, введені в Україні.

"Всіх, хто хвилюється, що вони прочитали у ЗМІ, що на мене завели кримінальну справу з приводу харківського концерту, присвяченого Дню вчителя, я хочу заспокоїти: я вдома, в халаті, мені нічого не загрожує", - заявила Полякова в "сторіз" у Instagram.

сторіз Олі Полякової
сторіз Олі Полякової

На її думку, "весь галас з приводу заходів і концертів" пов'язаний з передвиборчою кампанією.

сторіз Олі Полякової
сторіз Олі Полякової

"Але все це можна обговорювати лише тоді, коли закриють метро, яке щодня відвідує стільки людей, що мені стільки і за рік не зібрати, тому, дорогі мої, бережіть себе, мийте руки, не цілуйтеся, носіть маски", - підсумувала Полякова.

сторіз Олі Полякової
сторіз Олі Полякової

3 жовтня у Харкові відбувся концерт за участі співачки Олі Полякової. Захід був приурочений до Дня вчителя і проходив за підтримки міського голови Геннадія Кернеса. На заході були присутні як самі вчителі, так і члени їхніх родин. Були серед них і діти. Дистанції глядачі не дотримувалися, лише частина з них була у масках.

сторіз Олі Полякової
сторіз Олі Полякової

Відомості про порушення карантину внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.